Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Denis Thomalla w 2. Bundeslidze

1 408

Denis-Thomalla-Rutkowski

Denis Thomalla jesienią kompletnie rozczarowywał i w Lechu Poznań nie miałby zbyt dużych szans na grę. Kolejorz postanowił więc wypożyczyć swojego zawodnika.

Thomalla przynajmniej najbliższe pół roku spędzi w 1.FC Heidenheim. Do finalizacji wypożyczenia konieczne są już tylko testy medyczne, ale z ich przejściem Niemiec nie powinien mieć problemów. Powrót do ojczyzny powinien wyjść 23-letniemu napastnikowi na dobre.  W Lechu strasznie rozczarował. W 27 spotkaniach zdobył tylko dwie bramki, a z każdym kolejnym meczem grał coraz słabiej i marnował wymarzone sytuacje strzeleckie.

Niemiec w Poznaniu nie poradził sobie mentalnie. Po kilku słabszych występach spadła na niego spora krytyka, która sprawiła, że nie czuł się na boisku dobrze. Po zakończeniu rundy żalił się w prasie, że zrobiono z niego kozła ofiarnego i chętnie zmieniłby barwy klubowe.

Lech wierzył w swojego zawodnika i nie chciał go sprzedawać, tylko wypożyczyć. Heidenheim ma prawo pierwokupu.  Jest to klub występujący w 2. Bundeslidzie i obecnie zajmuje jedenaste miejsce w lidze.

Internauci kpią z Thomalli:

Denis-Thomalla

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ