Deniss Rakels na testach medycznych w Cracovii

Fot. Michał Jankowski/lechpoznan.com
457

O tym, że Lech Poznań chce zrezygnować z usług Denissa Rakelsa było wiadomo już od dawna. Po zakończeniu rundy jesiennej oficjalnie potwierdził to Nenad Bjelica. W piątek Rakels pojawił się w Krakowie. Przejdzie tam testy medyczne i jeśli ich wynik będzie pozytywny, to podpisze kontrakt z Cracovią.

Deniss Rakels do Lecha Poznań trafił pół roku temu, ale nie zdołał odzyskać dawnej formy i klub postanowił skrócić jego wypożyczenie z Reading. Wiosnę 25-letni zawodnik spędzi najprawdopodobniej w Cracovii. – Deniss Rakels na testach medycznych ! Jeśli wszystko będzie w porządku zawodnik dołączy do „Pasów”! – poinformował krakowski klub na Twitterze.

Rakels w Lechu zagrał w 14 meczach. Nie zdobył w nich ani jednej bramki i zaliczył dwie asysty. Tylko trzykrotnie wyszedł w podstawowym składzie. Łącznie na boisku spędził 284 minuty.

Dla Rakelsa będzie to powrót do Cracovii. Jej barwy reprezentował przez dwa lata (2014 i 2015 rok). W Pasach w 68 meczach strzelił 28 goli i miał siedem asyst.
Zobacz również: Oprawy kibiców Lecha Poznań podczas meczu z Wisłą Kraków:

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ