Gdzie oglądać mecz Arka Gdynia – Lech Poznań?

Fot. Dawid Ćmielewski
869

Lech Poznań rundę wiosenną zainauguruje wyjazdowym spotkaniem z Arką Gdynia. Mecz na żywo obejrzeć będzie można w telewizji Canal+ oraz internecie. 

Mecz Arka Gdynia – Lech Poznań rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00 w 22. kolejce Lotto Ekstraklasy. Transmisję przeprowadzi telewizja Canal+. Kibiców Lecha Poznań z pewnością ciekawi obsada komentatorska tego spotkania. Komentarz zapewnią Rafał Dębiński i Grzegorz Mielcarski.

Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie? Telewizja Canal+ Sport Online dostępna jest na canalplusport.pl ora w NC+. Z obu platform mogą korzystać jedynie abonenci NC+. Dostęp do transmisji można wykupić również w Playerze, ale cena 80 zł za pewnością nie zachęca.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ ARKA – LECH NA ŻYWO W INTERNECIE

Gdzie oglądać meczyki w internecie można sprawdzić w serwisie gdzieogladac.pl.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ