Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Górnik Zabrze

Fot. Dawid Ćmielewski
725

Na Inea Stadionie na meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze zasiądzie około 40 tysięcy kibiców! Fani, którzy nie zdołają pojawić się na Bułgarskiej mogę oglądać transmisje z tego spotkania w telewizji lub internecie. 

Lech Poznań – Górnik Zabrze na żywo

Transmisja z meczu Lech Poznań – Górnik Zabrze dostępna będzie w telewizji Canal+. Początek o godzinie 18:00. Najciekawsze fragmenty meczu pokazane zostaną również w Multilidze, którą oglądać można w Canal+ Sport. Komentatorami Lech – Górnik będą Rafał Wolski i Maciej Murawski.

Gdzie oglądać mecz na żywo w telewizji? Stream online udostępni Canal+ Sport Online. Usługa aktywna jest jedynie dla abonentów NC+. Telewizję Canal+ w internecie można oglądać na platformie Player.

Zachęcamy również do śledzenia relacji live prosto z Inea Stadionu!

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ