Kontuzje po meczu z Legią

Fot. Dawid Ćmielewski
807

Lech Poznań

Lech Poznań zdobycie Superpucharu Polski okupił kontuzjami. Przedwcześnie plac gry musieli opuścić Maciej Makuszewski oraz Szymon Pawłowski.

Kontuzja Szymona Pawłowskiego wyglądała dosyć groźnie. Skrzydłowy upadł na murawę w 68. minucie bez kontaktu z przeciwnikiem i zasygnalizował, że nie nadaje się do dalszej gry. Pomeczowe badania wskazały, iż pomocnika czeka aż miesięczna przerwa – „Badanie wykazało naderwanie mięśnia dwugłowego uda” – powiedział w rozmowie z oficjalną stroną internetową Lecha Poznań klubowy lekarz, dr Krzysztof Pawlaczyk.”

Podobny los spotkał Macieja Makuszewskiego. Wypożyczony z Lechii Gdańsk pomocnik w 75. minucie został zmieniony przez Kamila Jóźwiaka. – „Maciej ma stłuczony mięsień czworogłowy po tym jak zderzył się z rywalem. Na szczęście chyba nie czeka go dłuższa absencja” – stwierdził trener.

Wychowanek Wissy Szczuczyn na jednym portali społecznościowych potwierdził, że uraz nie jest poważny, co z pewnością powinno uspokoić kibiców Lecha Poznań – „Dostaje wiele zapytań co z moją nogą. Wiec odpowiadam: WSZYSTKO OK. Lekko boli, ale dam rade💪🏼
Dziękuje, że się martwicie!” – napisał zawodnik.

 

Źródło: WP Sportowe Fakty

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.