Lech Poznań – AEK Ateny 0:0

112

Lech Poznań zremisował bezbramkowo z AEK Ateny. Był to ostatni sparing Kolejorza przed sezonem. W czwartek lechici zagrają już eliminacje Ligi Europy.

Złą informację jest kontuzja Kamila Jóźwiaka, której nabawił się podczas sobotniego sparingu. Jak na razie nie wiadomo na ile poważny jest to uraz.

Lech Poznań – AEK Larnaka 0:0

Lech Poznań wystąpił w następującym składzie: Matus Putnocky – Maciej Orłowski, Thomas Rogne (59′ Vernon De Marco), Nikola Vujadinović (59′ Rafał Janicki), Wołodymyr Kostewycz (59′ Piotr Tomasik), Tomasz Cywka (59′ Łukasz Trałka), Pedro Tiba (59′ Maciej Gajos), Mihai Radut (59′ Darko Jevtić) – Maciej Makuszewski, Paweł Tomczyk (59′ Christian Gytkjaer), Kamil Jóźwiak (22′ Nicklas Barkroth)

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ