Lech Poznań w meczu sparingowym zremisował z FK Krasnodar 1:1. Pod koniec pierwszej połowy spotkanie to przerodziło się w pojedynek bokserski pomiędzy Dariuszem Dudką, a Arim.

Od początku meczu piłkarze Lecha Poznań prezentowali się dobrze i byli stroną przeważającą. Nie przekładało się to jednak na groźne sytuacje strzeleckie. Kolejorz na prowadzenie wyszedł w 20. minucie, gdy wysoki pressing zaowocował odebraniem piłki na połowie rywala. Wykorzystał to Darko Jevtić, który popisał się precyzyjnym strzałem z narożnika pola karnego i umieścił futbolówkę w bramce.

Z czasem mecz się wyrównywał i lepsze okazje mieli zawodnicy FK Krasnodar. Dobrze interweniował jednak Jasmin Burić lub czujni byli obrońcy. W 41. minucie był jednak remis. Bośniacki bramkarz Kolejorza niepotrzebnie wyszedł poza pole karne i nie zdołał wybić piłki, dzięki czemu w pustej bramce umieścił jąAri.

Strzelec gola dla rosyjskiego klubu tuż przed przerwą musiał jednak opuścić boisko, ponieważ totalnie puściły mu nerwy i pomylił dyscypliny sportowe. Po jednym ze starć z Dariuszem Dudką zaatakował go ciosem bokserskim, a potem przyjął pozycję jakby znajdował się na ringu.

Krasnodar nie grał jednak w dziesiątkę, ponieważ Jan Urban zgodził się, aby Ariego zastąpił inny zawodnik. Rosjanie częściej utrzymywali się przy piłce, ale nie mieli stuprocentowych okazji do zdobycia bramki. Duża w tym zasługa Macieja Wilusza, który wielokrotnie zażegnywał niebezpieczeństwo. W Lechu zagrożenie stwarzał głównie Dawid Kownacki. Jego dwa strzały były jednak niecelne.

Lech Poznań – FK Krasnodar 1:1 (1:1)
1:0 – Jevtić 20′