Lech Poznań – Lechia Gdańsk online. Transmisja TV, stream w internecie

Gdzie oglądać mecz Lech - Lechia na żywo w telewizji i internecie?

Fot. Dawid Ćmielewski
708

Mecz Lech Poznań – Lechia Gdańsk rozpocznie się w piątek o godzinie 20:30. Wszystkich kibiców zachęcamy do przyjścia na Inea Stadion. Ci, którzy nie mogą zjawić się przy ul. Bułgarskiej mogą obejrzeć mecz na żywo w telewizji i internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – LECHIA NA ŻYWO W INTERNECIE

Transmisja TV z meczu Lech Poznań – Lechia Gdańsk dostępna będzie w telewizji Canal+ Sport. Komentatorami będą Przemysław Pełka oraz Krzysztof Przytuła. Przedmeczowe studio od godziny 20:00. 

Gdzie oglądać mecz Lech – Lechia online? Stream w internecie znaleźć można na Canal+ Sport Online, Player.pl. Transmisja w internecie za darmo dostępna jest również w serwisie Dailymotion na kanale Ekstraklasy, ale tylko dla widzów z zagranicy lub posiadających zagraniczne IP.

 

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ