Lech Poznań osłabiony w meczu z Wisłą Kraków

1 329

Nenad Bjelica w meczu z Wisłą Kraków nie będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników. Zabraknie Nikoli Vujadinovicia, Nicki Bille Nielsena, a także Mario Situma.

Nikola Vujadinović z urazem zmaga się od dłuższego czasu. Nicki Bille Nielsen dochodzi do siebie po operacji nosa. Z kolei Mario Situm urazu nabawił się w starciu z Lechią Gdańsk i okazał się on na tyle poważny, że czego go dłuższa przerwa. – W tym roku już nie zagra – mówi Nenad Bjelica. W Gdańsku kontuzji doznał również Rafał Janicki, ale jego stan nie jest aż tak poważny. Najprawdopodobniej Nenad Bjelica powoła go do kadry meczowej, ale spotkanie powinien rozpocząć na ławce rezerwowych.

Do dyspozycji trenera będą natomiast Jasmin Burić oraz Niklas Barkroth. Ten drugi powinien mieć okazje do gry w drugiej połowie.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ