Lech Poznań poznał rywala w półfinale Pucharu Polski

6 787

PucharPolski

W środę poznaliśmy ostatniego półfinalistę Pucharu Polski. Odbyło się również losowanie par, które walczyć będą o finał rozgrywany na Stadionie Narodowym.

Dziś do grona półfinalistów dołączył Zawisza Bydgoszcz, który we Wrocławiu wyeliminował Śląsk. Po zakończeniu tego spotkania na wrocławskim stadionie odbyło się losowanie. Przypomnijmy, że wcześniej oprócz Lecha Poznań awans zapewniło sobie Zagłębie Sosnowiec oraz Legia Warszawa.

Mało kto liczy, że los skrzyżuje Lecha i Legię już w półfinale. Kolejorz trafił na Zagłębie Sosnowiec, z Legia rywalizować będzie z Zawiszą. Pierwsze mecze odbędą się 28 i 29 marca. Rewanże 19 i 20 kwietnia. Lech będzie gospodarzem pierwszego spotkania.

Finał odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ