Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Lech Poznań – Śląsk Wrocław online. Gdzie oglądać transmisję w TV i internecie?

Fot. Dawid Ćmielewski
642

Mecz Lech Poznań – Śląsk Wrocław na żywo oglądać można w telewizji Canal+ Sport. Wszystkich kibiców Lecha Poznań zachęcamy do wizyty na Inea Stadionie, ale z pewnością z racji terminu i pogody, nie każdy wybierze się na stadion i sporo fanów wybierze transmisję w telewizji lub internecie.

Lech Poznań ze Śląskiem Wrocław zagra w środę o 20:30 w 25. kolejce Lotto Ekstraklasy. Transmisję w telewizji obejrzeć można w Canal+ Sport. Spotkanie komentować będą Rafał Wolski oraz Maciej Murawski. Gdzie oglądać mecz na żywo w internecie? Stream online udostępni Canal+ Sport Online (canalplussport.pl) oraz Player. Dostęp do tej drugiej platformy, gdzie można oglądać kanały NC+, kosztuje 60 zł miesięcznie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ LECH – ŚLĄSK NA ŻYWO W INTERNECIE

Lech Poznań pokonując Śląsk Wrocław zmniejszy stratę do Legii Warszawa do dwóch oczek. Liderem jest Jagiellonia Białystok, która we wtorek pokonała Legię 2:0 i ma już 48 punktów.

 

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ