Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Lech Poznań szuka nowego napastnika za Nicki Bille Nielsena

1 392

Ruchów kadrowych w Lechu Poznań ciąg dalszy. Włodarze wielkopolskiego klubu po zakontraktowaniu Ołeksija Chobłenki nie zamierzają poprzestać i chcą podpisać umowę z jeszcze jednym napastnikiem. Równocześnie starają się znaleźć nowy zespół dla Nickiego Bille Nielsena, który jest łączony z opuszczeniem szeregów Kolejorza już od dłuższego czasu.

Drużyna prowadzona przez Nenada Bjelicę znajduje się obecnie na zgrupowaniu w Turcji, gdzie przygotowuje się do zmagań ligowych w rundzie wiosennej. Wśród 29-osobowej grupy był także wcześniej wspomniany duński gracz. Wcale jednak to nie oznacza, że snajper powróci do Poznania po zakończonym obozie. Chorwacki trener Dumy Wielkopolski sam przyznał, że do kadry ma dołączyć jeszcze jeden napastnik.

29-letni zawodnik nie prezentuje najwyższej dyspozycji w obecnych rozgrywkach – w 20 rozegranych spotkaniach strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę. Przed kilkoma tygodniami media informowały o zainteresowaniu Duńczykiem przez cypryjskie kluby, ale nie doszło ostatecznie do żadnych konkretów.

Sprowadzony z Esbjerg fB piłkarz dołączył do Lecha Poznań w styczniu 2016 roku. Przez cały okres pobytu w stolicy Wielkopolski zagrał w 43 meczach, zdobył 8 bramek i dołożył jedno ostatnie podanie. Jego kontrakt z Kolejorzem wygasa wraz z końcem czerwca 2018 roku.

Źródło: WP SportoweFakty.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ