Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Lech Poznań w kluczowych meczach bez Mario Situma!

380

SitumOd dwóch do czterech tygodni potrwa przerwa w grze Mario Situma. Chorwat urazu nabawił się w meczu z Legią Warszawa. Oznacza to, że Lech Poznań w nadchodzących trudnych spotkaniach będzie musiał sobie radzić bez lewego pomocnika.

Mario Situm kontuzji nabawił się bez kontaktu z rywalem. Padł na murawę, a po chwili został zmieniony przez Mihaia Raduta. – Mario ma uszkodzony mięsień przywodziciela. Przerwa zawodnika potrwa między dwa a cztery tygodnie, w zależności od tempa gojenia się mięśnia – mówi na lechpoznan.pl szef sztabu medycznego Lecha Poznań, profesor Krzysztof Pawlaczyk.

Dobrą wiadomością jest fakt, że do treningów z piłką wraca Wołodymyr Kostewycz. Najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu wejdzie w zajęcia z całą drużyną.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczu Lech – Legia:

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ