Lech Poznań zaprezentował nowe koszulki (zdjęcia)

Firma Macron nowym Sponsorem Technicznym Lecha Poznań

1 273

Lech Poznań zaprezentował w poniedziałek nowe koszulki na sezon 2018/2019. Nowym Sponsorem Technicznym została firma Macron. Umowa obowiązywać będzie przez pięć lat.

Kibiców Lecha Poznań na pewno ucieszy fakt, że w przyszłości mogą mieć wpływ na to, jak będą wyglądały koszulki. Klub chce, aby fani przesyłali swoje sugestie, a nawet propozycje wyglądu koszulek. Teraz nie było to możliwe z powodu toczących się negocjacji pomiędzy Lechem Poznań, a Macron. 

Rozmowy z firmą Macron trwały od lipca zeszłego roku. Lech Poznań miał jeszcze kilka innych firm do wyboru i rozważał również przedłużenie umowy z firmą Nike, która wcześniej dostarczała stroje. Poznaniakom zależało jednak na tym, aby stroje były dedykowane i firma Macron właśnie to zapewniła. 

W koszulki firmy Macron ubierać będą się wszystkie zespoły Lecha Poznań, w tym młodzieżowe. W umowie została zawarta również pula środków finansowych na działania marketingowe. 

– Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy sponsorem takiego klubu jak Lech Poznań. Jest to pierwszy klub w Polsce, który umożliwi nam wejście na tutejszy rynek – powiedział  Francesco Martinelli, przedstawiciel firmy Macron.

Nowe koszulki Lecha Poznań można nabyć w cenie 249,90 zł. Przez pierwszy miesiąc pełna personalizacja będzie gratis.

Nowe koszulki Lecha Poznań (zdjęcia)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ