Maciej Makuszewski coraz bliżej Lecha Poznań

Fot. Dawid Ćmielewski
703

Jak podaje portal Weszło, bliski dołączenia do Kolejorza jest piłkarz Lechii Gdańsk, przebywający obecnie na wypożyczeniu w Vitorii Setubal. Mowa o Macieju Makuszewskim.

Według portalu, oba kluby już się porozumiały w sprawie ściągnięcia piłkarza. Lechowi pozostało jedynie dogadanie się z samym zawodnikiem. Jak twierdzi Weszło, jest to bardzo realne.

Makuszewski w Portugalii przebywa od początku rundy wiosennej. Na Półwysep Iberyjski został wypożyczony do końca sezonu 2016/17. Wszystko wskazuje jednak na to, że pobyt zawodnika na południu Europy zostanie skrócony (pomimo dobrego początku). Do tej pory rozegrał tam 14 meczów, nie strzelił żadnego gola i zaliczył jedną asystę.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ