Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Nenad Bjelica: Żadna ze stron nie chciała ryzykować

1 076

Nenad-BjelicaLech Poznań nie zdołał pokonać Pogoni Szczecin i umocnić się na pozycji lidera Lotto Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, a gra Kolejorza pozostawiała wiele do życzenia. Oto co do powiedzenia miał po meczu Nenad Bjelica.

„Żadna z drużyn nie chciała za bardzo ryzykować, dlatego myślę że remis jest OK. W pierwszej połowie mieliśmy dwie okazje i Pogoń jedną. Po przerwie nie było okazji dla nas. Być może przez bolesną porażkę w Pucharze Polski mieliśmy za dużo szacunku do rywala.

Graliśmy z bardzo dobrym rywalem grającą dobrą piłkę, ale nie zaprezentowali się tak jak w pucharze. Trzeba też powiedzieć, że brakowało nam czterech ofensywnych zawodników: Gajosa, Makuszewskiego, Jevticia i Majewskiego, którzy są bardzo ważni dla drużyny .Ten mecz pokazał, że musimy dalej pracować. Na pewno możemy grać lepiej”

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ