Transmisje z mistrzostwa Europy 2012: Euro 2012 online. Oglądaj na żywo wszystkie mecze w wysokiej jakości oraz Skróty meczów w serwisie meczenazywo.tv

Arboleda wrócił i strzelił

Dodano: 09-11-2011 19:11 Komentarzy: 0 Autor: Michał Jankowski Źródło: inf. własna
Tagi: Główne newsy, Manuel Arboleda

Po blisko trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją do gry wrócił Manuel Arboleda. Obrońca Lecha Poznań w sobotę wystąpił w Młodej Ekstraklasie, a we wtorek pojawił się na boisku podczas sparingu z reprezentacją Polski do lat 21. Wpisał się nawet na listę strzelców, a poza tym przez cały mecz dyrygował zespołem i podpowiadał kolegom.

 

Manuel Arboleda w sierpniu nabawił się kontuzji mięśnia przywodziciela. Od tego czasu przechodził przez proces rehabilitacji i dopiero w sobotę wrócił na boisko, rozgrywając 45 minut w Młodej Ekstraklasie. We wtorek Kolumbijczyk wystąpił w drugiej połowie sparingu z młodzieżową reprezentacją Polski. Już po chwili przebywania na murawie wpisał się na listę strzelców, gdy z najbliższej odległości umieścił piłkę w bramce po dośrodkowaniu Siergieja Kriwca z lewej strony boiska. Po zdobytym golu Arboleda zaprezentował efektowny taniec.

- Dla mnie najważniejsze jest zdrowie i siła fizyczna. Czułem się dobrze i mam nadzieję, że wszystko będzie OK. - opowiada Arboleda, który liczy, że znajdzie się w kadrze meczowej pierwszego zespołu już na następne spotkanie z Podbeskidziem Bielsko-Biała. - Od następnego meczu będę do dyspozycji trenera - mówi Kolumbijczyk.

Oprócz Arboledy do zdrowia wrócił Marcin Kikut. Obaj nie mają już żadnych problemów, ale muszą intensywnie trenować, aby odzyskać optymalną formę. - Najważniejsze jest to, aby kondycyjnie byli wstanie wytrzymać całe spotkanie. Na wtorek mamy zaplanowany kolejny mecz i po nim będzie można ocenić czy są gotowi do gry - opowiada Jose Maria Bakero, trener Kolejorza.

Dodaj komentarz

Brak komentarzy

  • SONDA

Czy wierzysz, że Mariusz Rumak będzie dobrym trenerem?

GŁOSUJĘPOKAŻ WYNIKI
  • TABELA
  • WYNIKI
1.Śląsk Wrocław301656
2.Ruch Chorzów301655
3.Lech Poznań302052
4.Korona Kielce30548
5.Polonia Warszawa30145
6.Wisła Kraków30343
POKAŻ CAŁĄ TABELĘ
  • Korona Kielce 2:2 Lech Poznań
  • Lechia Gdańsk 0:1 Zagłębie Lubin
  • ŁKS Łódź 1:1 Widzew Łódź
  • Jagiellonia Białystok 1:0 Wisła Kraków
  • Śląsk Wrocław 1:0 GKS Bełchatów
  • Legia Warszawa 2:0 Ruch Chorzów
  • Górnik Zabrze 1:0 Polonia Warszawa
  • Cracovia Kraków 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
  • PARTNERZY
» Meczyki i mecze na żywo (myp2p) » Wypadki Samochodowe » Kwejk » Myp2p - mecze na żywo » Skróty meczów» mecze na żywo» Piłka Nożna » Zakłady Sportowen» Transmisje i meczyki na żywo » Mecze na żywo, Sport na żywo » Typowanie » Wyniki na żywo » PL Sport

transmisje sportoweRealTv mecze na nzywo Mecze na żywohttp://hqtv.com.pl Liga hiszpańska  Serwis kibiców Manchester CityFC Barcelona - Mecze Live stat4u



  • Copyright © 2009 LechPoznan.com. All Rights Reserved.
  • Online: 38 (0 zalogowanych) Użytkowników: 850