Przerwane passy Lecha
Dodano: 30-08-2010 13:57 Komentarzy: 0 Autor: Michał Jankowski Źródło: inf. własnaTagi:

Lech Poznań przed meczem z Jagiellonią Białystok mógł się pochwalić dwoma dobrymi passami. Porażka 0:2 z drużyną Michała Probierza przerwała zarówno jedną, jak i drugą.
Przed minioną kolejką poznaniacy byli niepokonani od 25 meczów w ekstraklasie. Ostatniej porażki doznali 25 września 2009 roku z Legią Warszawa po bramkach Bartłomieja Grzelaka i Takesure Chinyamy. Od tamtego czasu Kolejorz na krajowym podwórku wygrał 16 meczów i 9 zremisował.
Druga passa dotyczyła dobrej postawy defensywy. Wliczając mecze w pucharach przez 33 mecze Lech nie stracił więcej niż dwóch bramek. Ostatni raz bramkarz poznaniaków wyjmował dwukrotnie piłkę z siatki właśnie w meczu z Legią. Potem Kolejorz mógł się pochwalić dobrą grą w obronie, bo stracił tylko 14 bramek.
Niedzielne spotkanie z Jagiellonią przerwało obie passy. Do pewnego momentu mecz był wyrównany, ale potem białostoczanie zadali dwa ciosy, które zadecydowały o porażce Lecha. Sytuacja poznaniaków w tabeli nie jest zbyt dobra, bowiem po czterech kolejkach mają na swoim koncie tylko pięć punktów i zajmują ósmą lokatę.
Brak komentarzy
- SONDA
- TABELA
- WYNIKI
| 1. | Śląsk Wrocław | 17 | 18 | 37 |
| 2. | Legia Warszawa | 17 | 19 | 33 |
| 3. | Polonia Warszawa | 17 | 4 | 31 |
| 4. | Ruch Chorzów | 17 | 8 | 29 |
| 5. | Lech Poznań | 17 | 17 | 28 |
| 6. | Wisła Kraków | 17 | 3 | 27 |
- Lech Poznań 3:2 Zagłębie Lubin
- Lechia Gdańsk 0:1 Jagiellonia Białystok
- ŁKS Łódź 1:2 Śląsk Wrocław
- Legia Warszawa 0:0 Cracovia Kraków
- Widzew Łódź 2:0 Górnik Zabrze
- Ruch Chorzów 4:1 Korona Kielce
- Wisła Kraków 0:1 Polonia Warszawa
- Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 GKS Bełchatów
- BLOGI
- ARTYKUŁY
- WYWIADY
- FOTO
- Zacznij prowadzić swojego bloga
- Vojo Ubiparip-Spec od sparingów
Vojo Ubiparip to piłkarz bez wątpienia n… - Przyjemny obrazek
Na wczorajszym koncercie mającym uczcić… - Witam
Witam, chętnie sprawdzę co oferuje nowa…
- PARTNERZY










