Ślusarski na wylocie, Lukjanovs w Lechu?
Dodano: 28-12-2011 14:32 Komentarzy: 0 Autor: Adam Jaworski Źródło: inf.własna/sport.trojmiasto.plTagi: Transfery, Bartosz Ślusarski

Wszystko wskazuje na to, że w zimowym okienku transferowym drużynę Kolejorza opuści Bartosz Ślusarski. Były gracz Cracovii wystąpił raptem w trzech meczach tego sezonu, ani razu nie trafiając do bramki. Napastnik nie ma żadnych szans, żeby wygrać rywalizacje z Artjomem Rudniewem, więc jego odejście jest bardzo prawdopodobne.
Według spekulacji zainteresowana kupnem piłkarza jest Lechia Gdańsk. W klubie szykuje się bowiem prawdziwa rewolucja kadrowa. W miejsce Bartosza Ślusarskiego w Lechu Poznań powinniśmy zobaczyć Łotysza Ivansa Lukjanovsa. Napastnik wystąpił tylko w jedenastu spotkaniach i raz udało mu się pokonać bramkarza przeciwnika. Choć piłkarz nie jest już tak skuteczny jak na Łotwie, jego umiejętności oraz pracowitość mogłyby przynieść Lechowi same korzyści. Nie od dziś wiadomo, że Rudnev niedługo odejdzie do silniejszej ligi, pozostawiając lukę na szpicy formacji ofensywnej. Czy będzie w stanie zastąpić go wspomniany Ljukjanows?
Brak komentarzy
- SONDA
- TABELA
- WYNIKI
| 1. | Śląsk Wrocław | 30 | 16 | 56 |
| 2. | Ruch Chorzów | 30 | 16 | 55 |
| 3. | Lech Poznań | 30 | 20 | 52 |
| 4. | Korona Kielce | 30 | 5 | 48 |
| 5. | Polonia Warszawa | 30 | 1 | 45 |
| 6. | Wisła Kraków | 30 | 3 | 43 |
- Korona Kielce 2:2 Lech Poznań
- Lechia Gdańsk 0:1 Zagłębie Lubin
- ŁKS Łódź 1:1 Widzew Łódź
- Jagiellonia Białystok 1:0 Wisła Kraków
- Śląsk Wrocław 1:0 GKS Bełchatów
- Legia Warszawa 2:0 Ruch Chorzów
- Górnik Zabrze 1:0 Polonia Warszawa
- Cracovia Kraków 3:1 Podbeskidzie Bielsko-Biała
- BLOGI
- ARTYKUŁY
- WYWIADY
- FOTO
- Zacznij prowadzić swojego bloga
- Vojo Ubiparip-Spec od sparingów
Vojo Ubiparip to piłkarz bez wątpienia n… - Przyjemny obrazek
Na wczorajszym koncercie mającym uczcić… - Witam
Witam, chętnie sprawdzę co oferuje nowa…
- PARTNERZY










