Oficjalnie: Piotr Tomasik zawodnikiem Lecha Poznań

Fot. www.lechpoznan.pl / Przemysław Szyszka.
503

Drugi transfer Lecha Poznań stał się faktem. Po zakontraktowaniu Thomasa Rogne, włodarze zagwarantowali sobie usługi Piotra Tomasika. Lewy obrońca opuścił szeregi Jagiellonii Białystok i podpisał 3,5 letnią umowę z Kolejorzem.

Każdy chciałby dziś być na moim miejscu i trafić do takiego klubu. Jestem bardzo zadowolony i podekscytowany

O zainteresowaniu poznaniaków boczny defensorem głośno było w ostatnich tygodniach. Po krótkim zawirowaniu, ostatecznie Tomasik zasili niebiesko-białe szeregi. 30-latek będzie rywalizował o miejsce w składzie z Volodymerem Kostevychem, któremu w rundzie jesiennej wyraźnie brakowało zmiennika.

Pozą Dumą Podlasia, wychowanek Hutnika Kraków występował także w barwach Polonii Bytom, Floty Świnoujście, Arki Gdynia oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała. W białostockiej ekipie rozegrał łącznie 77 spotkań, w których 3 razy trafił do siatki i zaliczył 12 asyst.

Zobacz również: Oprawy kibiców Lecha Poznań podczas meczu z Wisłą Kraków:

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ