Ołeksandr Hładkij nie zostanie piłkarzem Lecha Poznań

650

Wszystko wskazywało na to, że do Kolejorza w najbliższym czasie dołączy jeszcze jeden napastnik. W mediach przewijało się na dobrą sprawę tylko jedno nazwisko – Ołeksandr Hładkij. Ukrainiec zakończył testy medyczne, odbył trening kontrolny, ale włodarze poznańskiej drużyny podjęli decyzję o niepodpisaniu umowy z zawodnikiem.

Sztab szkoleniowy po odbyciu treningu z piłkarzem, uznał, że nie jest przygotowany do gry na dostatecznie wysokim poziomie. Oznaczałoby to, iż jego dojście do formy zajęłoby zbyt dużo czasu, dlatego też nie byłby brany pod uwagę w walce o pierwszy skład.

Umowa, jaką pierwotnie miał podpisać 30-latek, byłaby ważna do końca sezonu z opcją przedłużenia. Lechici najprawdopodobniej nie będą ściągali nowego snajpera w miejsce kontuzjowanego Elvira Koljicia, ponieważ termin zgłaszania do rozgrywek zawodników bez przynależności klubowej mija 15 marca.

Agent zawodnika poinformował, że będzie szukał mu innego klubu.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ