Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Poważny uraz Wołodymyra Kostewycza

525

Kibice Lecha Poznań nie mogli być zadowoleni z meczu z Pogonią Szczecin. Podopieczni Nenada Bjelicy nie tylko zaprezentowali się słabo, ale przede wszystkim stracili dwa punkty. Jak się okazuje nie tylko. Uraz Wołodymyra Kostewycza okazał się poważniejszy i w najbliższych ważnych meczach zabraknie go na boisku.

Wołodymyr Kostewycz przy jednej z ofensywnych akcji źle stanął na murawie i nieco później konieczna była zmiana. Zastąpił go debiutujący w Lechu Poznań Vernon De Marco. Kontuzja Ukraińca okazała się poważniejsza. Naderwał on i przez najbliższe dwa miesiące nie będzie on do dyspozycji Nenada Bjelicy. – Planowane leczenie jest zachowawcze. Potrwa ono około ośmiu tygodniu. Jeśli będzie możliwość jego skrócenia na pewno z niej skorzystamy – mówi prof. Krzysztof Pawlaczyk na oficjalnej stronie Kolejorza.

Źródło: lechpoznan.pl

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ