Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Robert Gumny podpisał nowy kontrakt z Lechem Poznań

Fot. fot. Marcin Rajczak-lechpoznan.pl
1 576

Fot. fot. Marcin Rajczak-lechpoznan.pl
Fot. fot. Marcin Rajczak-lechpoznan.pl
Robert Gumny podpisał nową z Lechem Poznań. Obowiązywać będzie ona do końca czerwca 2021 roku. To druga profesjonalna umowa utalentowanego obrońcy.

– Wiemy, że Robert ma duże umiejętności, ale poza nimi też ambicję i wolę walki. To jest nasz wychowanek, który jest już zawodnikiem pierwszej drużyny i może być przykładem dla młodszych piłkarzy jak zarządzać swoją karierą, rozwijać się w Lechu i budować swoją pozycję. W przyszłości pewnie będzie silnym punktem reprezentacji Polski oraz dobrego europejskiego klubu – mówiprezes Lecha, Karol Klimczak.

Dotychczasowa umowa Gumnego z Lechem Poznań obowiązywała do końca czerwca 2019 roku. – Miałem jeszcze ważną umowę, ale prezes zaproponował jej przedłużenie z czego jestem zadowolony. Dla młodego zawodnika stabilizacja jest bardzo ważna. Liczę jednak przede wszystkim na to, że będę grał i to dużo. To jest najistotniejsze – mówi Robert Gumny.

19-letni obrońca do tej pory rozegrał 22 mecze w pierwszej drużynie Kolejorza.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ