Tamas Kadar coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań

Fot. Dawid Ćmielewski
738

Tamas Kadar otrzymał zgodę od klubu na przedłużenie swojego urlopu – poinformowała oficjalna strona Kolejorza. Węgier podczas jego trwania będzie negocjował umowę z nowym zespołem, co oznacza, że najprawdopodobniej obrońca pożegna się z Poznaniem.

Reprezentant Węgier po zakończeniu gry na Mistrzostwach Europy, miał wrócić do Wielkopolski 11 lipca. Tak się jednak nie stało, a sam piłkarz poprosił włodarzy klubu o przedłużenie wakacji o kilka dni, w związku z prowadzonymi negocjacjami dotyczącymi kontraktu defensora. Gdyby jednak nie doszły do skutku, to 26-letni zawodnik ma wrócić do stolicy Wielkopolski.

Węgierski obrońca zaliczył bardzo udany sezon. W Kolejorzu był jednym z pierwszych wyborów Jana Urbana, a podczas EURO 2016 należał do najbardziej czołowych zawodników w kadrze. Taka forma z całą pewnością nie mogła przejść bez echa wśród silniejszych europejskich zespołów. Ostatnio mówiło się m.in. o włoskiej Bolognii FC.

 

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ