Tamas Kadar o krok od Dynama Kijów!

Fot. Dawid Ćmielewski
1 337

Wiele wskazuje na to, że jedna z najdłuższych sag transferowych z udziałem węgierskiego piłkarza obiega końca. Tamas Kadar otrzymał zgodę od Lecha Poznań na wyjazd w celu odbycia testów medycznych. Jeśli zakończą się powodzeniem, to Węgier zostanie nowym piłkarzem Dynama Kijów – poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Obrońca, który nosił się z zamiarem odejścia z Lecha Poznań już od letniego okienka transferowego, najprawdopodobniej w końcu dopnie swego. Oferta, jaką otrzymał Kolejorz ze stolicy Ukrainy, nie jest pierwszą za węgierskiego obrońcę. Warto jednak zaznaczyć, że dopiera ta usatysfakcjonowała zarówno drużynę z Wielkopolski, jaki reprezentanta Węgier.

Z oczywistych względów Kadar nie brał udziału w dzisiejszym treningu z całą drużyną. Obrońca nie będzie także brany pod uwagę przy wyborze osiemnastki meczowej na piątkowe spotkanie w Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

 

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ