Nieoficjalny serwis Lecha Poznań

Transmisja z Lech Poznań – Legia Warszawa. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV i online?

798
Lech Poznań
Fot. Dawid Ćmielewski

Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa na żywo oglądać można w telewizji Canal+. Stream online udostępni Canal+ Sport Online. Relacja live w SoccerLive.com.pl.

Tradycyjnie mecz Lech – Legia cieszy się dużym zainteresowaniem, choć bilety sprzedawane były w mniejszym tempie niż zazwyczaj. Z pewnością wpływ na to miały ostatnie słabsze mecze i mała liczba stwarzanych okazji. Kibice, którzy nie wybierają się na Inea Stadion mecz Lech – Legia na żywo obejrzeć będą mogły w internecie.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO

Transmisja TV z meczu Lech Poznań – Legia Warszawa dostępna będzie w telewizji Canal+. O komentarz zadbają Przemysław Pełka oraz Grzegorz Mielcarski. Stream online udostępni Canal+ Sport Online.

Zobacz również: Oprawy kibiców podczas meczów Lecha Poznań

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy. W każdej chwili możęsz zmienić ustawienia prywatności w swojej przeglądarce. Przeczytaj dostosowaną do zmian w prawie ochrony danych treść Polityki Prywatności.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? AKCEPTUJĘ